Vytváříme skutečný obraz
o pracovním trhu
,
zlepšujeme kariérní uplatnění a
firmám nabízíme hodnotnou zpětnou vazbu.

Zjistit více

Zastupujete některou z českých firem? Vytvořte si u nás ZDARMA účet a dostanete přístup k celému obsahu našeho webu.

Pro registraci prosím začněte zde:

Registrovat firmu


Pokud si přejete zjistit více o tomto projektu, přečtěte si vše potřebné zde:

O projektu JobAdvisor


Potřebujete-li další informace, kontaktujte nás prosím přímo na e-mailové adrese team@jobadvisor.cz a my Vám sdělíme vše potřebné pro to, abyste si u nás mohli založit rozšířený profil Vaší firmy, kterým připoutáte pozornost uchazečů o zaměstnání.

Jaké možnosti budete na JobAdvisor mít jako zaměstnavatel?

1.HR BRANDING

Pro zaměstnavatele je důležité získat důvěru uchazečů ve svou značku dřív, než u něho začnou pracovat. Správný HR Branding zaručí zájem těch nejlepších a nejnáročnějších kandidátů. U JOBAdvisoru v tomto ohledu sázíme na transparentnost. Proto máte možnost pracovat s autentickými recenzemi, které přidají Vaši stávající zaměstnanci.

2.PROFIL SPOLEČNOSTI

Vytvořte a spravujte profil své společnosti – podobně jako na Facebooku. Sdílejte informace, fotky, videa. 


Svůj Profil Společnosti máte vždy plně pod kontrolou. Vyberte si, zda chcete s potenciálními uchazeči sdílet pouze informace o Vaší firmě, nebo také fotky Vašich kanceláří, firemních akcí, nebo dokonce Brandová Videa. Pokud s touto formou prezentace zatím nemáte zkušenosti a chybí Vám potřebné grafické materiály, kontaktujte nás – doporučíme Vám spolehlivé společnosti pro tvorbu firemních videoprezentací či schopné fotografy.

3.RECENZE OD ZAMĚSTNANCŮ

U profilu Vaší společnosti Vás zaměstnanci mohou recenzovat jako zaměstnavatele. Anonymně a objektivně.


Nejlepší vizitkou Vaší společnosti jakožto zaměstnavatele jsou bezpochyby autentické výpovědi stávajících (ale i bývalých) zaměstnanců. JOBAdvisor umožňuje lidem vyjádřit názor na Vaši společnost v roli zaměstnavatele. Nabízíme Vám také spolupráci při získávání kvalitních recenzí. Pokud si předplatíte Rozšířený Profil Společnosti, budete mít možnost reagovat na recenze a poskytnout tak svůj pohled na věc.

4.DISKUZE

Diskutujte s ostatními. U nás máte možnost aktivně se zapojovat do anonymních diskusí uživatelů.


Recenze mají sice velkou vypovídací schopnost, jsou však neměnné a chybí jim možnost interakce. Proto JOBAdvisor nabízí předplatitelům Rozšířeného Profilu Společnosti možnost vstupovat do diskuzí s uchazeči a zaměstnanci. Jsou otázky, na které by se lidé rádi zeptali, ale neodváží se tak učinit svým jménem. Proto jsou naše diskuze pro uchazeče a zaměstnance anonymní – to zajistí otevřenou a upřímnou komunikaci s Vaší společností.

5.NÁBOR

Přestaňte se probírat hromadami životopisů! Pomůžeme Vám efektivně a rychle z došlých životopisů vybrat ty nejvhodnější kandidáty na danou pozici. Ušetřete si čas a peníze a pracujte s moderními nástroji, jako je JOBAdvisor.

6.PROFILY KANDIDÁTŮ

K Vašim náborovým kampaním jsou automaticky přiřazeny profily vhodných kandidátů z naší databáze nebo prostřednictvím Vašich kanálů.


Každý profil kandidáta má dvě části:

Hard skills” - nabízí informace o zkušenostech, vzdělání a schopnostech kandidáta

Soft skills” - osobnostní črty kandidáta, rozdělené do 15 škál zkoumání vnitřních pohnutek každého jedince. Jsou zkoumány např. vlastnosti uchazeče v oblasti vedení lidí, samostatnosti při práci, pracovního výkonu či ochoty dále se rozvíjet. Všechny tyto informace kandidát zadává do systému, což umožňuje automatizované zpracování všech údajů a následné vyhodnocení algoritmem. Všechny profily kandidátů jsou společnosti k dispozici již napořád, my zajišťujeme jejich pravidelnou aktualizaci ze strany uchazečů.

7.ALGORITMICKÝ PŘEDVÝBĚR

Automatický výběr profilů kandidátů probíhá na základě námi vyvinutého a otestovaného algoritmu, dle Vámi zadaných požadavků.


Jakmile kandidáti do našeho systému přidají své údaje, jsou tato data v reálném čase vyhodnocována naším “Matching algoritmem”. Tento algoritmus hledá průsečíky mezi požadavky zaměstnavatele a schopnostmi a osobností kandidátů. Výsledky tohoto srovnání jsou poté zobrazeny v administraci kampaní, které si společnost vytváří. Je možné také v průběhu kampaně dynamicky měnit požadavky a sledovat, jak je vhodnost jednotlivých kandidátů těmito změnami ovlivněna. Výsledkem jsou návrhy jednotlivých kandidátů na danou pozici. Míra vhodnosti kandidáta je vyjádřena v procentech.

8.POHOVOR

Snažíme se navrhnout Vám ty nejvhodnější uchazeče, které si poté můžete pozvat na osobní pohovor.


Tato část náborového procesu již probíhá zcela ve Vaší režii. Jakmile si v předchozím kroku z navrhovaných kandidátů vyberete ty nejlepší, je už jen na Vás, abyste si je pozvali k osobnímu pohovoru, během něhož si potvrdíte výsledky našeho dotazníkového šetření. Náš algoritmus pro předvýběr vhodných kandidátů tak zaručí, že si v co nejkratším čase budete moci vybrat ty nejvhodnější uchazeče, bez nutnosti zdlouhavého procházení životopisů.

9.VYZKOUŠEJTE SI NAŠE SLUŽBY NA 60 DNŮ ZDARMA

Registrací získáte přístup k základnímu profilu Vaší společnosti – navždy ZDARMA! Tento přístup Vám umožní spravovat základní údaje o Vaší společnosti.


Navíc Vám na prvních 60 dnů po registraci zpřístupníme veškeré placené funkce – budete si tak moci vyzkoušet i jednu náborovou kampaň úplně ZDARMA.


Bez nutnosti zadávat údaje kreditní karty.